HOŞGELDİNİZ

SİTEMİZİ DAHA İYİ GEZEBİLMEK İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUN...

Join the forum, it's quick and easy

HOŞGELDİNİZ

SİTEMİZİ DAHA İYİ GEZEBİLMEK İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUN...

HOŞGELDİNİZ

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
HOŞGELDİNİZ

TÜRKİYENİN PAYLAŞIM SİTELERİNİN EN YETKİN FORUMU

En son konular

» fLaş ßeLLek Hırsızı [ usb hırsızı ]
İnternet Üzerinden Reklamsız Bedava Mesaj Atma kendi kullandığım yöntemdir EmptyPtsi Şub. 01, 2010 4:29 pm tarafından Admin

» Masaüstü Pc İçin İşlemci Fİyatları
İnternet Üzerinden Reklamsız Bedava Mesaj Atma kendi kullandığım yöntemdir EmptyPtsi Şub. 01, 2010 4:12 pm tarafından 

» Bios şifresini Dos Dan Iptal Etmek
İnternet Üzerinden Reklamsız Bedava Mesaj Atma kendi kullandığım yöntemdir EmptyPtsi Şub. 01, 2010 4:11 pm tarafından 

» Firmware / Bios SifreLerini Kırma/4Dé$†ru©†íon
İnternet Üzerinden Reklamsız Bedava Mesaj Atma kendi kullandığım yöntemdir EmptyPtsi Şub. 01, 2010 4:10 pm tarafından 

» türkiyede kullanılan ilk bilgisayar
İnternet Üzerinden Reklamsız Bedava Mesaj Atma kendi kullandığım yöntemdir EmptyPtsi Şub. 01, 2010 4:09 pm tarafından 

» Parmak İziniz Şifreniz Olsun
İnternet Üzerinden Reklamsız Bedava Mesaj Atma kendi kullandığım yöntemdir EmptyPtsi Şub. 01, 2010 4:08 pm tarafından 

» KlavYeNiz Temizmi/By_LawLeSs
İnternet Üzerinden Reklamsız Bedava Mesaj Atma kendi kullandığım yöntemdir EmptyPtsi Şub. 01, 2010 4:07 pm tarafından 

» CeP TeLeFoNu şArJlArInIz Hiç bİtMeYeCeK:)
İnternet Üzerinden Reklamsız Bedava Mesaj Atma kendi kullandığım yöntemdir EmptyPtsi Şub. 01, 2010 4:02 pm tarafından 

» Mac-Os için aradığınız tüm programlar
İnternet Üzerinden Reklamsız Bedava Mesaj Atma kendi kullandığım yöntemdir EmptyPtsi Şub. 01, 2010 4:00 pm tarafından Admin

Ortaklar

DUYURU PANOSU

DUYURU PANOMUZ

ARKADAŞLAR HERHANGİ BİR SORUNLA KARŞILAŞTIĞINIZDA LÜTFEN BU MAİLE BAŞVURUN SAYGILAR--kinetik_9@hotmail.com

YÖNETİCİLER SİTEYE ÜYE OLAN İLK 5 ÜYEDEN SEÇİLECEKTİR BİLGİLERİNİZE ARZ EDERİM

----------

Sitemize Hoş geldiniz

----------

SAYIN MİSAFİRLER ÜYELİKLER BAŞLAMIŞTIR

----------

İnternet Üzerinden Reklamsız Bedava Mesaj Atma kendi kullandığım yöntemdir

MESAJ İnternet Üzerinden Reklamsız Bedava Mesaj Atma kendi kullandığım yöntemdir

Mesaj tarafından  Perş. Ocak 28, 2010 10:00 pm

Slm arkadaşlar.Bizzat kendim kullanıyorum.
    Aşagıdaki linkten üye oluyorsunuz ve reklamsız bedeva mesaj atıyorsunuz farklı numaradan atma şansıda var.
    Diyelimki sevgilinizden ayrıldınız başkasıyla çıkıyor.
    Onun numarasını biliyorsanız yeter senden ayrılıyorum diye mesaj fena olmazxD
    Şunuda söyleyeyim üye olursanız bende kredi kazanıyorum.Bunu söyleme gereği duydum.Ben kazanınca siz de kaybetmiyorsunuz
    Zaten site türkçe rahat rahat üye oluyorsunuz.

Link:http://smscity.com/?rid=1783482

Kolay Gelsin.

Forum Saati Salı Ekim 08, 2024 10:13 pm